Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi

Son dakika Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi haberleri ve Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Haberleri

Adana Emniyet Müdürü Aktaş, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne atandı

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına, Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ise İstanbul Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Solunum cihazları artık ön izin olmaksızın yurtdışına satışı yapılabilecek

Solunum cihazlarının ihraçlarının ön izne bağlı mallar listesine çıkarılmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Milli Teknoloji Genel Müdürlüğü kuruldu

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yapısı "Milli Teknoloji Hamlesi"ni güçlendirecek şekilde yeniden düzenlendi. Karara göre Milli Teknoloji Genel Müdürl...

Elektronik sigara ithalatı yasaklandı | Karar Resmi Gazete’de yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı’nın elektronik sigaranın yasaklanmasına ilişkin kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Karara göre sadece elektronik sigara değil benzeri...

Yurtdışındaki faaliyetler Cumhurbaşkanlığı ile koordineli içinde olacak

Yurt dışında yürütülen faaliyetlerde dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin Cumhurbaşkanlığı genelgesi Resmi Gazete'de yayımlandı.

Polis Akademisi Başkanlığına Prof. Dr. Yılmaz Çolak atandı

Polis Akademisi Başkanlığı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kamu alacaklarında gecikme zammı Resmi Gazete’de

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısı yayımlandı. Cumhurbaşkanı Kararı'nda, kamu alacaklarının tahsilinde gecikme zammı yüzde 2.0 olarak belirlendi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz