Muhabir - Gökhan Erek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP’nin 38. Kurultayı’nda Genel Başkanlık koltuğunu Özgür Özel’e devretmesinin ardından ne yapacağı merak edilirken, Kemal Kılıçdaroğlu görüşmelerini yapmak için Ankara’da ofis açtı.

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, bugün kaleme aldığı yazısında CHP Eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Ankara’da açtığı ofis ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Vekil olamayanlar yazıhane açardı!

Eskiden milletvekili olamayan siyasetçilerin, ilk yaptıkları işin, Ankara’da yazıhane açmak olduğunu hatırlatan Ahmet Hakan, “Kulisler o yazıhanede dönerdi. Buluşmalar o yazıhanede gerçekleşirdi. Hizipler o yazıhanede oluşturulurdu.” dedi

Hırsının boyutlarını göstermesi açısından çok manidar!

Ahmet Hakan, yazıhane açmanın yeni adının ofis açmak olduğunu ama işlevin değişmediğini dile getirerek, “Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da ofis açması, hırsının boyutlarını göstermesi açısından çok manidar. ‘Gideyim torun seveyim, bir kıyı kasabasına yerleşeyim,  benden geçti artık,  parti içinde bile yenildim, istenmiyorum artık’ demiyor.” ifadelerine yer verdi. 

Kılıçdaroğlu’nun, ofis açarak topun yeniden ayağına gelmesini beklediğini söyleyen Ahmet Hakan, sözlerine şu satırları ekledi, “Ne kadar yanlış tanımışız Kemal Bey’i. Bu ne hırsmış böyle vay arkadaş.”

Meral Akşener'den 6'lı masa itirafı! Meral Akşener'den 6'lı masa itirafı!