Pazartesi akşamları NOW'da yayınlanan Kızıl Goncalar dizisinin 14. bölümü dizi takipçileri tarafından merakla bekleniyordu. Ancak Kızıl Goncalar canlı yayın saatinde yeni bölüm yayınlanmadı. İzleyiciler Kızıl Goncalar bu akşam yok mu, neden yok, Kızıl Goncalar yeni bölüm (14) ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Kızıl Goncalar bu akşam yok mu, neden yok? Kızıl Goncalar yeni bölüm (14) ne zaman yayınlanacak?..

Kızıl Goncalar bu akşam yok mu, neden yok? Kızıl Goncalar yeni bölüm (14) ne zaman yayınlanacak?

Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümü bu hafta bayram tatili nedeniyle yayınlanmayacak. Kızıl Goncalar 14. bölümünün ise 15 Nisan Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Yargı dizisindeki komiser Rafet kimdir? Muttalip Müjdeci hangi dizilerde oynadı? Yargı dizisindeki komiser Rafet kimdir? Muttalip Müjdeci hangi dizilerde oynadı?

Kızıl Goncalar 13. bölümde neler olmuştu?

Meryem’i Levent’le yakalayan Naim, Meryem’i zina ile suçlar. Meryem, suçlamayı reddetse de bu Naim’in zulmüne engel olmayacaktır. Levent canhıraş biçimde Meryem’i kurtarmaya çalışsa da Sadi Hüdayi ve tarikat ona yardımcı olmaya gönülsüzdür. Dahası tarikattan korkan Meryem de boşanmaya yanaşmamaktadır.

Zeynep’in matematik öğrettiğini duyduktan sonra onla yüzleşmek üzere olan Cüneyd’e Meryem’in haberi gelir. Cüneyd, Levent’in bunca zamandır kendisine yalan söylediğini öğrenmiş olur. Zeynep ise babasının Nadire ile ilişkisini ortaya çıkarıp Meryem’i babasının elinden kurtarmak için Cüneyd’den yardım istemek zorunda kalır.

Meryem yüzünden Beste’yle de arası açılınca hayatta tutunduğu her şeyi yitirmek üzere olan Levent ise Suavi’nin ötanazi kararıyla yüzleşmekten kaçınırken Cüneyd’le konuştukları “rabıta” fikrine yakınlaşır.

Yaşadıklarını herkesten gizlemeye çalışan Meryem nihayet Zeynep’e yakalanınca kızı, annesini Levent’ten yardım isteyip her şeye son vermesi için yüreklendirir. Ancak Naim’in Meryem’i bırakmaya niyeti yoktur ve onu en büyük kabusuyla sınamaya karar verir. Suavi ölümüne giderken, Meryem’i bu karanlık sondan kurtaracak bir umut ışığı kalmamış görünmektedir.

Editör: Vildan A.