Çarşambanın reyting rekortmeni Kuruluş Osman 7 Şubat'ta 147. bölümüyle izleyicisini ağırladı. Dizinin canlı yayınının ardından Kuruluş Osman 147. bölüm izle full HD kesintisiz, ATV ile Kuruluş Osman son bölüm izle tek parça 7 Şubat araştırmaları başladı. Kuruluş Osman son bölümde Elçim'in babasının akıbeti ne oldu? Elçim ve Orhan'ı gören Holofira büyük bir hayal kırıklığı yaşarken Orhan ona hakikati anlatabildi mi? Tüm soruların yanıtı için Kuruluş Osman 147. bölüm izle full HD kesintisiz, ATV ile Kuruluş Osman son bölüm izle tek parça 7 Şubat!..

Kuruluş Osman 147. bölüm izle full HD kesintisiz! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm izle tek parça 7 Şubat!

KURULUŞ OSMAN SON (147.) BÖLÜM KONUSU

Osman Bey, Yakup Bey'i vuranların Türkler'in arasını açmak istediğinin farkındadır. Osman Bey, Yakup Bey'i kimin vurduğunu bulabilecek midir? Osman Bey'in yeni iki düşmanı vardır artık. Biri Taceddin Noyan diğeri ise Roma'nın Celladı! Osman Bey, Tekfurlar'ın da bunu fırsat bilerek kendisine başkaldıracağının farkındadır.

Osman Bey'in yeni hedefi Kite Kalesi'dir! Osman Bey, Kite'nin fethi için nasıl bir strateji belirleyecektir?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi canlı izle 12. bölüm! TRT canlı, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi izle yeni bölüm! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi canlı izle 12. bölüm! TRT canlı, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi izle yeni bölüm!

Malhun Hatun'un gördüğü bir rüya kafasını karıştırmıştır. Hac yoluna çıkıp çıkmamak konusunda kararsızdır. Malhun Hatun ne yapacaktır?

Saadet Hatun, Bala Hatun'dan hellalik ister. Saadet Hatun duygularında samimi midir? Germiyan ve Kayı arasındaki buzlar eriyecek midir?

Gonca'nın çaşıtlık ettiğini öğrenen Alaeddin Bey çok öfkelidir. Gonca ile yüzleşmelerinde ona oldukça ağır konuşur. Gonca ve Alaeddin'i neler beklemektedir?

Orhan Bey, kendilerine sığınan Elçim Hatun'la birlikte vazifededir. Elçim'in babasının akıbeti ne olmuştur? Elçim ve Orhan'ı gören Holofira büyük bir hayal kırıklığı yaşarken Orhan ona hakikati anlatabilecek midir?

Editör: Vildan A.