Merve Dere/Muhabir 

Çiçek beslemek, evinize görüntü olarak güzel görünmenin yanı sıra ve size de ruhunuzu dinlendirme açısından iyi gelecektir. İşte ruhunuzu ve zihninizi rahatlatacak olan çiçeklerden bazıları…

Lavanta    

Lavanta, sakinleştirici ve rahatlatıcı özellikleriyle bilinir. Lavanta çiçeği, evinizde hoş bir koku yayarak stresi azaltabilir ve uyku kalitesini artırabilir. Lavanta beslemek sizi günün yorgunluğunu atmak için yardımcı olacaktır.  

Orkide

Zarif görünümleriyle bilinen orkideler, zarafetin sembolüdür. Ayrıca, iç mekan hava kalitesini artırabilir ve odanızı sakinleştirici bir atmosfere sokar. Ayrıca, temiz hava sağlamaları açısından da faydalıdır. 

Nane

 Nane bitkisi, ferahlatıcı kokusu ve zihinsel uyanıklığı artırıcı etkileriyle bilinir. Bir demet nane, odanıza taze bir atmosfer katarken, zihninizin canlı kalmasına yardımcı olur. 

 Aloe Vera

 Aloe vera bitkisi, iç mekanlarda hava temizleme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda, bu bitkinin bakımı kolaydır ve evinize doğal bir dokunuş katar.Aloe Vera bitkisini cildiniz için de kullanabilirsiniz. 

Sardunya

 Sardunya, canlı renkleri ve güzel kokusuyla bilinir. Bu çiçek, enerjiyi yükseltir ve pozitif bir atmosfer yaratır. Aynı zamanda, bakımı kolaydır, bu nedenle herkesin evinde bulundurması rahatlıkla mümkündür. Sardunya bitkisi, size enerji verecek ve zinde tutacaktır. 

Papatya

Papatya, sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Papatya çayı içmek veya papatya buketleriyle çevreyi süslemek ruh halinizi iyileştirir. 

Gardenya

Gardenya çiçekleri, tatlı bir kokuya sahiptir ve bu koku birçok kişiye huzur verici gelir. Gardenya, rahatlamaya yardımcı olur. 

Yasemin

Yasemin çiçekleri, romantik bir koku ile bilinir ve sıklıkla sakinleştirici özelliklere sahip olduğuna inanılır. 

Debisi düşen Tunca Nehri'nde balıklar zorlukla yüzdü Debisi düşen Tunca Nehri'nde balıklar zorlukla yüzdü

Menekşe

Menekşeler, güzel görünümleri ve hafif bir kokuları ile bilinir. Sıklıkla iç huzuru artırdığı düşünülür. 

Nergis

Nergis çiçekleri, taze ve canlandırıcı bir kokuya sahiptir ve doğayla iç içe olma hissi uyandırır ve sizi üzüntülü olduğunuz anlarda bile bambaşka dünyaya götürür. 

Editör: Merve Dere