Shogun nedir? Shogun nedir?

21 Mart'ta yayınlanan Sakla Beni son bölümde İzzet'in onu Tansu ile aldattığını öğrenen Filiz, derhal boşanmaya karar verirken bir yandan da uğradığı ihaneti kızından saklamak ister. Öte yandan Naz, herkesi şoke edecek gerçeği açıklar. Olayların rengini tamamen değiştirecek bu gelişmeden sonra hikâyede neler yaşanacak? Son bölüm detaylarını merak edenler için; Sakla Beni 21. bölüm izle full HD! Star Sakla Beni son bölüm izle tek parça! (21 Mart)...

Sakla Beni 21. bölüm izle full HD! Star Sakla Beni son bölüm izle tek parça! (21 Mart)

SAKLA BENİ 21. BÖLÜM KONUSU

Mete ve İncila, etrafındakileri kendilerine düşman etme pahasına, gelecekteki güzel günler için mücadele etmeye karar verirler.

Tansu'nun yaşadıklarını öğrenen Kont Ziya, kızına ateş püskürür ve ona kendi yöntemleriyle bir ceza verir.

İzzet'in onu Tansu ile aldattığını öğrenen Filiz, derhal boşanmaya karar verirken bir yandan da uğradığı ihaneti kızından saklamak ister.

Yaşanan onca acılara rağmen Mete, babasını uğurlamak için onunla yüz yüze gelir.

Sapanca'ya doğru yola çıkan Naz, beklemediği bir talihsizlik yaşayınca yolu bir kez daha Kadir ile kesişir.

Gelecek güzel günler için heyecan duyan ve hayaller kuran Mete ve İncila, birlikte sakin bir gün geçirmek isterler ama planda olmayan bir gelişme yaşanır.

İhtiyacı olan ilgi ve desteği Kadir'de bulan Naz, ona karşı olan duygularının yön değiştirdiğini fark ederken, bu yakınlıktan rahatsızlık duyan Mete ve İncila duruma tepki gösterir.

Naz ise kimsenin duymaya hazır olmadığı bir gerçeği dile getirir.

Sakla Beni her perşembe yeni bölümleriyle Star'da!..

Editör: Vildan A.