Teşkilat'ta Ömer Atmaca üzüntüsü! Veda etti Teşkilat'ta Ömer Atmaca üzüntüsü! Veda etti

Türkiye'nin Eurovision sürecine adını yazdıran isimlerden Şebnem Paker  Türkiye'nin 1997 yılına kadarki Eurovision tarihinde elde ettiği en büyük başarılardan birini kazanmıştı.. Eurovision'dan sonra kendisini bekleyen büyük şöhreti adeta elinin tersi ile iten Şebnem Paker, gerçek mesleği olan müzik öğretmenliğine geri dönmüştü.

Macar31

1997 yılında Türkçe sözlü şarkısı Dinle ile katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması ile adını duyuran Şebnem Paker şimdi ne yapıyor? Paker uzun süredir sanat camiasından uzak.

Macar35

Eurovision Şarkı Yarışması'ndaki başarısının ardından müzik kariyerini sonlandıran Şebnem Paker, o günden sonra sayısız öğrenci yetiştirdi ve bir ses eğitimi kitabı yayımladı. İşte 1997 Eurovision Şarkı Yarışması üçüncüsü Şebnem Paker'in son hali...

Macar29

Müzik öğretmenliği yapan Şebnem Paker geçtiğimiz aylarda 'Dünden bugüne Eurovision' konseptiyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen etkinlikte sahne aldı. 25 yıl sonra yeniden aktif müziğe döneceğinin müjdesini veren Şebnem Paker sosyal medyada da heyecana neden oldu.

Macar26

Mütevazi hayatı ile yeniden gündem olan Şebnem Paker sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Macar27

Sosyal medya hesabından özel hayatından paylaşımlarda bulunan Şebnem Paker övgüleri topladı.

Macar28

Şebnem Paker'e hayranlarından beğeni ve yorum yağdı.

Editör: Nusret Odabaş