Ana karakter olarak Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Sakla Beni son (9) bölümde bu hafta İncila'yı Kadir'le çıkmaya hazırlandığı yoldan döndürmek isteyen Naz'ın yapacağı hamle hikayede tüm dengeleri değiştirecektir. Sakla Beni canlı yayın saatinin ardından "Star Sakla Beni son bölüm izle tek parça! Sakla Beni 9. bölüm izle full HD tamamı!" aramaları yoğunlaşırken dizinin son bölüm özeti ile "Star Sakla Beni son bölüm izle tek parça! Sakla Beni 9. bölüm izle full HD tamamı!" erişim sayfası yazımızın devamında yer almakta.

'Öldürüp gömüyorum' dedi, beraat ettiği davada müebbet aldı 'Öldürüp gömüyorum' dedi, beraat ettiği davada müebbet aldı

Star Sakla Beni son bölüm izle tek parça! Sakla Beni 9. bölüm izle full HD tamamı!

SAKLA BENİ SON BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Star TV'de yayınlanan Sakla Beni dizisinin son bölümünde Kont Ziya'nın yaptığı teklif herkesi şaşkınlığa uğratır. Güvenebileceği birilerine ihtiyaç duyan Kont Ziya bu hamlesiyle Kadir'i yanına çekerken, bir yandan da torunu Mete'ye bir ders vermeyi amaçlamaktadır. İncila'dan ayrılmamak için kesin bir çözüm arayışında olan Naz, Ziya'nın karşısına geçerek İncila'nın kendisi için ne kadar değerli olduğunu anlatır.

Sakla Beni 9. bölümde Kont Ziya'nın davetlisi olarak akşam yemeğine gelen Kadir ve İncila stresli bir akşam geçirirken, beklenmedik bir misafirin gelişiyle ortam gerilir.

Naz’ı kıramayan İncila, Mete’yi bardan almaya gider. Bu gelişme ikilinin duygularını paylaşmaları için bir fırsat oluştururken, İncila’yı Kadir’in karşısında zor durumda bırakır. İncila’nın Kadir ile evliliğini engellemek isteyen Naz’ın yeni planı ise tüm dengeleri değiştirecek bir süreci başlatmak üzeredir.

Sakla Beni her perşembe saat 20.00'de Star TV'de!..

Editör: Vildan A.