DİRİLİŞ POSTASI / NUSRET ODABAŞ

Ünlü oyuncu Zafer Alagöz rahmetli Kemal Sunal'la ilgili itirafta bulundu. Alagöz, Kemal Sunal'ın tüm ekibi Sultanahmet köftecisine götürdüğü anısını paylaştı. 

Bakan Tunç: Teşkilatımız merdiven altlarında yapılan duruşmalardan kurtuldu Bakan Tunç: Teşkilatımız merdiven altlarında yapılan duruşmalardan kurtuldu

Alagöz, "Rahmetli Kemal abiyle birgün Sultanahmet'te köfte yemeye gittik. Bir defa ettik ve bu duyuldu. Bu kez herkes istedi.Sürekli Kemal abinin üstüne oynuyorlar. Kemal abi tamam dedi. Ama bir şartım var.  Hesap bin lira ve üstü geliyorsa ben veriyorum bin lira altı geliyorsa sen veriyorsun Orhan dedi. Orhan Çalman da olur dedi. Her zamankinden daha çok yedik, içtik. Orhan dede bir porsiyon söyleyene 1,5 porsiyon olsun dedi. Nasıl olsa Kemal abi ödeyecek. Bir hesap geldi 999 TL. Nasıl olur? Bir ayran içilse, bir ufak su içilse bin TL’nin üstünde olacak. Tabi gitti hesabı Orhan Çalman verdi”


KEMAL ABİ GARSONU AYARLAMIŞ

“Bir öğrendik ki sonradan Kemal abi köfteciye gelmeden garsonu ayarlamış. Buraya 30 kişi geleceğiz yiyeceğiz içeceğiz. Sen hesabı 999 TL getireceksin, üstünü ben vereceğim diye”


 

Editör: Nusret Odabaş