O3 Medya & Ortaks Yapım imzalı, yönetmenliğini Bahadır İnce'nin, senaristliğini ise Ercan Uğur'un yaptığı Yıldızlar Bana Uzak dizisinin kadrosunda usta oyuncular Gürkan Uygun, Murat Daltaban gibi isimler de yer alıyor. Yıldızlar Bana Uzak ilk bölüm canlı izlemek isteyen dizi severler için kısaca 1. bölüm konusu ve canlı izleme bilgisi yazımızın devamında olacak. Yıldızlar Bana Uzak canlı izle 1. bölüm! ATV canlı, yeni dizi Yıldızlar Bana Uzak izle canlı full!..

Yıldızlar Bana Uzak canlı izle 1. bölüm! ATV canlı, yeni dizi Yıldızlar Bana Uzak izle canlı full!

Yıldızlar Bana Uzak dizisi ilk bölüm konusu:

Yıllardır birbirlerine deli gibi aşık olan Aslı ve Kadir artık hayallerine kavuşmak üzeredir. Kadir'in Aslı'ya evlenme teklifinden sonra ikili çok mutludur. Ama bu evlilik diğerleri için kara bir haberdir. Özellikle de Han Varnalı için… Han'ın bu evliliği önlemek için kirli bir planı vardır. Kadir, işlemediği bir suçtan üstelik sevdiği kadının babasının katili olarak hapse düşer. Aslı bir tarafta harap haldeyken Kadir ile Varnalılar artık karşı karşıyadır. Kadir'in aklında sadece intikam almak vardır. Yahya ise Kadir'in hapishanede yol göstericisi olacaktır.

Su sıçratma kavgası ölümle bitti Su sıçratma kavgası ölümle bitti

Yıldızlar Bana Uzak dizisi oyuncu kadrosu:

Furkan Andıç (Kadir), Burcu Kıratlı (Aslı), Murat Daltaban (Orhan), Rami Narin (Han), Elifcan Ongurlar (Doğa), Evrim Doğan (Melike), İnanç Konukçu (Murat), Goncagül Sunar (Sırma), Yaprak Medine (Kumru), Baran Can Eraslan (Samet), Ela Yörüklü (Zuhal), Önder Selen (Halil), Deniz Atam (Mutlu), Mustafa Enis Bilir (Deniz) ve Gürkan Uygun (Yahya).

Editör: Vildan A.