Hazal Mihrace Göksun - Muhabir 

Yüzüklerin Efendisi evrenine ait heyecan verici bir proje olan "The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim" adlı anime filminden ilk kareler paylaşıldı. New Line Cinema ve Warner Bros. tarafından ortaklaşa üretilen bu animasyon uzun metrajlı film, orijinal Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden 150 yıl öncesini konu alarak izleyicilere yeni bir perspektif sunacak. 

Yapımcılar, bu yeni anime filminin Yüzüklerin Efendisi serisine olan bağlılığı ve sadakati ön plana çıkaracağını belirtiyor. Animasyonun, Rohan krallığının destansı hikayesini ve savaşlarını epik bir şekilde işleyeceği ve izleyicilere sürükleyici bir deneyim sunacağı tahmin ediliyor.

Ekran Görüntüsü 2024 06 13 150847

Şimdiye kadar paylaşılan görseller, Rohan krallığının atmosferini ve karakterlerini başarılı bir şekilde yansıttığı için hayranlar arasında heyecan yaratmayı başardı.

Ekran Görüntüsü 2024 06 13 151059

Filmin yönetmenliğini Kenji Kamiyama üstlenirken, hikaye Frodo'nun Tek Yüzüğü yok etme arayışından yüzlerce yıl öncesine odaklanarak, Miğfer Dibi'nin kurucusu Helm Hammerhand'in ve kızı Hèra'nın yaşadığı olayları ele alıyor. Brian Cox'un canlandırdığı Helm Hammerhand karakteri, yeni tanıtılan karakterler Héra (Gaia Wise), Haleth ve Hama ile birlikte görsellerde yer alıyor.

Entertainment Weekly tarafından özel olarak paylaşılan görüntülerde, Héra'nın savaşa hazır şekilde kılıç tuttuğu ve kötü karakter Wulf'un (Luke Pasqualino) de bulunduğu sahneler dikkat çekiyor. Yeni görüntüler, "The War of the Rohirrim"in nispeten tanıdık bir anime tarzına sahip olacağını ve Peter Jackson'ın sevilen üçlemesinden izler taşıyacağını doğruluyor.

Ekran Görüntüsü 2024 06 13 151040

Sinemalarda bu hafta 10 film vizyona girecek Sinemalarda bu hafta 10 film vizyona girecek

Şimdiye kadar paylaşılan görseller, Rohan krallığının atmosferini ve karakterlerini başarılı bir şekilde yansıttığı için hayranlar arasında heyecan yaratmayı başardı "The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim" 13 Aralık tarihinde sinemalarda izleyicilerle buluşacak. 

Yüzüklerin Efendisi animesi The War of the Rohirrim"den ilk görseller geldi! - Resim : 2

Editör: Hazal Mihrace Göksun