Aziz Yıldırım dün Ankara'da genel kurul üyeleriyle bir araya geldi. Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesinde bulunan eski yönetici Mahmut Uslu da Ankara'daki genel kurulda açıklamalarda bulundu.


OKAN BURUK'UN O GÖRÜNTÜLERİ OLAY OLMUŞTU

Trendyol Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, Florya'da coşkulu bir kutlama düzenlemişti. Geceye sarı-kırmızılıların teknik patronu Okan Buruk damga vurmuştu. Taraftarların hep bir ağızdan argo kullandığı anlara Okan Buruk'un da eşlik etmesi sosyal medyada gündem oldu.

Okan Buruk, Galatasaray ve Beşiktaş'ın kullandığı küfürlü 'Şinanay' bestesine eşlik etmiş, o anlar sosyal medyada tepki çekmişti.

MAHMUT USLU: O ŞARKIYI SENEYE YALATACAĞIZ

Uslu, Okan Buruk'un o görüntüleri hakkında çok sert sözler söyledi. Uslu'nun ifadeleri şu şekilde:

"Rakibin mevcut antrenörüne o küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız. Galatasaray'ın bu çıkışını indireceğiz. 3 sene de şampiyonluk için geliyoruz. Yeter ki seçilelim. Aziz Yıldırım hepimizin lideri, Ali Koç'un da lideriydi. Ama o yanlış yollara girdi."


BİLAL MEŞE DE ELEŞTİRDİ

Fenerbahçe Beko, ABD'li oyuncu Devon Hall'u transfer etti Fenerbahçe Beko, ABD'li oyuncu Devon Hall'u transfer etti

Milliyet'in usta kalemlerinden Bilal Meşe, Okan Buruk'un Florya'daki şampiyonluk kutlamalarındaki tezahüratını çok sert eleştirdi.

Bilal Meşe, Okan Buruk'la ilgili şu ifadeleri kullandı:

Süper Lig’deki zorlu maratonu noktaladık, şampiyonluk ipini Galatasaray göğüsledi, alkışı da, övgüyü de hak etti. Kuşkusuz bu büyük başarıda Okan Buruk’un müthiş katkıları var, o artık ustalar sınıfında... Teknik adamlık kariyerine biri Başakşehir’de olmak üzere toplam üç şampiyonluk sığdırdı.

Okan Buruk yerli hocalar için artık idoldur, örnektir...Ne var kiiiii!!! Sosyal medyaya bir görüntü düştü, şaşırdım, ‘yok canım olamaz’ dedim, montajdır falan, filan diye kendi kendime söylendim! Florya’da çekilen bu görüntüyü dakikalarca izledim, gözlerime, kulaklarıma inanamadım! Övgüler dizdiğimiz, baştacı yaptığımız Okan hoca, taraftarlarla tempo tutuyor!

Örnek olması gereken Okan Buruk hocamız, taraftarların hakaretlerine eşlik ediyor, olmaz hocam olmaazzz! Anneler kutsaldır, kıymetlidir, bizlerin baştacıdır, asla bu tür kelimeleri hak etmiyorlar. Büyük başarılara imza atabilirsiniz, rekorlar kırabilir, kupalar kaldırabilirsiniz fakat gerek yaşam biçiminizle, gerekse söylemlerinizle örnek olacaksanız, yoksa başarılarınıza gölge düşürürsünüz!

Olmadı hocam!!! Hocam, “İyiler mutlaka kazanır” diye bir sloganınız var, hatta tişörtlere yansıtmışsınız, buraya kadar her şey güzel. Ancak taraftarlarla kullandığın kelimeler, bununla hiç örtüşmüyor, bilesin! 

Editör: Nusret Odabaş