Arka Sokaklar son bölüm izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 563. Bölüm izle tek parça full HD

Cuma akşamları Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Arka Sokaklar dizisi 563. son bölümü yayınlandı. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan Arka Sokaklar’ın son bölümünde Mesut, Tunç’un hayatını kurtarabilmek için illegal yollara başvurur. Onu hastaneden kaçırarak Özcan’dan korumaya çalışır. Bu heyecan verici anları kaçırmak istemeyenler, Arka Sokaklar son bölüm izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 563. Bölüm izle tek parça full HD detaylarını araştırıyor. İşte detaylar…

ARKA SOKAKLAR 563. BÖLÜM ÖZETİ

Mesut, Tunç’un hayatını kurtarabilmek için illegal yollara başvurur. Onu hastaneden kaçırarak Özcan’dan korumaya çalışır. Bu durum onun başına büyük bir bela açmaya yatar. Rıza Baba, ekibinin üzerine leke getirmemesi için kendi başına hareket eden Mesut’u açığa almaya karar verir. Mesut bu kararı şaşkınlıkla karşılarken illegal yöntemlerine de devam eder. Özcan’ın karşısına dikilerek gözünü ne kadar kararttığını gösterir.

ARKA SOKAKLAR 563. BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu arada ekibin başı operasyonlar sırasında büyük tehlikeye giriyor. Cemal, bir suç şebekesinin peşinde olan Ankara’daki müdürüne yardım edip, etmeme kararı vermeye çalışıyor. Bu operasyonu da Rıza Baba ve ekibinden saklaması gerekmektedir. Cemal, sert çatışmanın gerçekleştiği operasyonda zor anların içinde kalıyor. Hakan ise, uyutularak sıkıntılı bir durumun içine düşmekten kendini kurtaramıyor.

Mesut, oğlu Tunç’u kurtarmak isterken mesleğini kaybetme riskini ele alacak mı? Özcan’ın karşısına dikilen Mesut nasıl bir hamle yapacak? Cemal, Ankara’daki eski ekibini Rıza Babalardan saklayacak mı? Hakan’ı uyutan kişi nasıl bir planın içinde?

Arka Sokaklar yeni bölümüyle her Cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6150600/arka-sokaklar-son-bolum-izle-kanal-d-ile-arka-sokaklar-563-bolum-izle-tek-parca-full-hd