Survivor Cemal Can kaç yaşında, nereli? Cemal Can Canseven kimdir, boyu kaç? İşte mesleği!..

TV8’de her akşam yayınlanan Survivor 2020’de Ünlüler takımının dağılmasıyla beraber Mavi takım ve Kırmızı takım formatında devam edecek. Geçen haftaki kaptanlık yarışmasının dikkat çeken isimlerden biri olan Cemal Can Canseven hakkında detaylı bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Cemal Can kaç yaşında, nereli? Cemal Can Canseven kimdir, boyu kaç? Yarışmnacının mesleği ve merak edilen diğer bilgiler haber detayında!..

10 Haziran Survivor 2020’de yeni takımlar nasıl? Dünkü Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı?

Televizyon

Habere Git

Sema Aydemir’den dikkat çeken Cemal Can yorumu!

Sema Aydemir, Survivor Ekstra stüdyosunda Cemal Can Canseven ve Evrim’in karşılıklı ağlamasını ve yaşanan bu vakanın ardından Cemal Can’ın söylediklerini değerlendirerek birtakım yorumlarda bulundu. Sema Aydemir’in dikkat çeken açıklamaları şöyle;

‘-Cemal Can aynı sistemi sen oyunda Sercan’a yap. Çünkü Cemal Can şöyle söyledi; “Kaptanlar çıksın, hadi bakalım” Cemal Can çıktı… Atıyorum ünlüler kaybederse Cemal Can Sercan’a “Hadi bakalım Sercan sen de benim yaptığımı yap” derse kral olur, efsane olur”…

Sema Aydemir ayrıca ‘Cemal Can şöyle düşünüp bizim potayı Sercan belirledi. Ben de şunu bir gazlayıp kendini bakalım potaya koyabilecek mi deyip Sercan’a bu gazı verse o zaman derim ki Helal olsun Cemal Can senin potanı onlar yaptı ama sen de onların potasını yaptın derim.’ ifadelerini kullandı.

Survivor Cemal Can kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kaç?

Survivor yarışmacılarından Cemal Can Canseven, 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesi Rizeli, babası ise Selanik göçmenidir.

Cemal Can’ın, kendisinden tam 9 yaş büyük, ‘küçük annem’ dediği bir ablası var.

Canseven, liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlayıp ardından üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi.

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümününde öğrenime başlayan Canseven, Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya karar verdi ve şu an DJ’lik yapıyor.

Video paylaşım sitesi Youtube’ı da aktif kullanan Survivor Cemal Can’ın aynı zamanda, ünlü makyaj youtuberı Danla Bilic ile de üniversite yıllarından bu yana sürdürdükleri yakın dostluklarının olduğu biliniyor.

Cemal Can’ın boyu kaç sorusunun yanıtı ve hayatı hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Cemal Can Canseven, daha Survivor’ın ilk haftasında bu fotoğrafı ile gündem oldu. Fotoğraf ‘hayaller ve hayatlar’ başlığı ile birçok kişi tarafından paylaşıldı.

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6152063/survivor-cemal-can-kac-yasinda-nereli-cemal-can-canseven-kimdir-boyu-kac-iste-meslegi