Masterchef Gülşah kimdir, kaç yaşında? Gülşah Suna nerede çalışıyor, aslen nereli?

Jüriliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın yaptığı MasterChef 2020 heyecanlı devam ediyor. Yarışmacılar kendilerine özgü yöntemlerle hazırlayıp sundukları yemekleri jüriye beğendirebilmek için yoğun çaba sarfediyor. Hem hazırladığı lezzetler hem de yarışmadaki diyaloglarıyla gündem olan katılımcılar ekran başındaki izleyici tarafından da sıkça merak ediliyor. Peki, Masterchef Gülşah kimdir, kaç yaşında? Gülşah Suna nerede çalışıyor, aslen nereli? Detaylar metnin devamında…

Masterchef Gülşah kimdir, kaç yaşında? Gülşah Suna nerede çalışıyor, aslen nereli?

10 Ekim 1992 Üsküdar doğumlu Gülşah Suna, 28 yaşında ve asıl mesleği hipodromlara at yetiştirmek. Ancak Gülşah Suna, pandemi dönemi nedeniyle işsiz kalmış. Geçen sene de MasterChef’e katılmış fakat ilk turda çok konuştuğu için yemeğe koyması gereken köfteyi tavada unutmuş ve bu yüzden şeflerden hayır oyu almış.

Gülşah Suna Ayrıca havacılık üzerine özel bi şirkette çalışıyor. 3 yaşından beri yemek yaptığını söylüyor. Yemek yapmak ve yaptığı yemekleri insanların beğenmesi aldığım en büyük zevkleri arasında.

MasterChef Türkiye’de şansını bir kez daha deneyen Gülşah Suna “Yemek yapmak bir sanattır. Ben iyi bir sanatçı olduğumu düşünüyorum. Umarım bu sene şefler lezzetimi beğenirler ve iyi bir tabak çıkartmışımdır.” dedi.

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6296898/masterchef-gulsah-kimdir-kac-yasinda-gulsah-suna-nerede-calisiyor-aslen-nereli