Üç Kuruş ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Üç Kuruş dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Üç Kuruş ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Üç Kuruş dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Soruları merak konusu oldu.Show Tv'nin büyük bir heyecanla beklenen dizisi Üç Kuruş'un ilk tanıtımı yayınlandı. Ay Yapım imzalı dizinin fragmanı ile birlikte dizinin oyuncu kadrosu da netlik kazandı. Üç Kuruş ne zaman başlayacak, hangi gün? Üç Kuruş konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları da yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Senaryosu Murat Uyurkulak ile Damla Serim'in kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini yine 'İçerde' ve 'Çukur' projelerinden tanıdığımız Sinan Öztürk üstleniyor. Peki, Üç Kuruş ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Üç Kuruş dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte yeni dizi Üç Kuruş hakkında tüm merak edilenler...

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE BAŞLIYOR?

Üç Kuruş dizisinin heyecanla beklenen ilk tanıtımı geldi. Tanıtımda dizinin yakında her pazartesi ekrana geleceği ifadesine yer verildi.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR, OYUNCULARI KİMLER?

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

- Diriliş Postası, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/7847632/uc-kurus-ne-zaman-hangi-tarihte-basliyor-uc-kurus-dizisinin-konusu-nedir-oyunculari-kimler