Kızıl Goncalar canlı izle 14. bölüm! NOW canlı yayında Kızıl Goncalar dizisi canlı izle! Kızıl Goncalar canlı izle 14. bölüm! NOW canlı yayında Kızıl Goncalar dizisi canlı izle!

Senaryosuyla tartışmalara neden olan Kızıl Goncalar, son yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekrana geldi. Kızıl Goncalar 7. bölüm canlı yayınının ardından ise "Kızıl Goncalar 7. bölüm izle full HD! NOW Kızıl Goncalar son bölüm izle tek parça!" aramaları yoğunlaştı. Kızıl Goncalar son bölümde Naim ve Sadi Hüdayi, Zeynep yüzünden karşı karşıya gelirler. Naim ise Nadire'nin aklına uyar ve ortalık daha da karışır. Sürpriz gelişmelerin beklediği Kızıl Goncalar son bölüm tamamını internetten full kesintisiz izlemek isteyen takipçiler için Kızıl Goncalar 7. bölüm izle full HD, NOW Kızıl Goncalar son bölüm izle tek parça bilgisi ve son bölüm ön bilgisi yazımızda...

Kızıl Goncalar 7. bölüm izle full HD! NOW Kızıl Goncalar son bölüm izle tek parça!

KIZIL GONCALAR SON BÖLÜM ÖZETİ

NOW'da yayınlanan Kızıl Goncalar son bölümde Müyesser’in köşeye sıkıştırdığı Meryem, inandıklarıyla kızı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Tek kurtuluş, Levent’le yaptıkları yurt dışı planının işlemesidir. Ancak önce Cüneyd’in kaçırdığı Zeynep’e ulaşmak zorundadırlar.

Zeynep yüzünden Sadi Hüdayi ile karşı karşıya gelen Naim, teselliyi kollarında aradığı Nadire’nin aklına uyup ortalığı daha çok karıştırırken geri dönme yolları arayan Beste de ailesini bıraktığı gibi bulamaz.

Hem Cüneyd ile hem de Hande ve Birgül’le uğraşmak zorunda kalan Sadi Hüdayi ise, yeğeninin tarikat mensupları üzerindeki gücüne şahit olur.

Kızıl Goncalar son bölümde bu hafta, Levent’in bütün aksiliklere rağmen ayarladığı kaçma vakti geldiğinde ise Meryem ve Zeynep hayatlarının en zor seçimiyle karşı karşıya kalırlar.

Kızıl Goncalar dizisi her pazartesi yenib ölümleriyle NOW'da!..

Editör: Vildan A.