Özgü Namal ve Özcan Deniz'in rol aldığı Kızıl Goncalar bu akşam 8. bölümüyle yayında. İlk bölümünden itibaren tepkilere yol açan dizinin hikâyesinde gelişmeler merak ediliyor. Zeynep'in Fransa'ya gidememesinin ardından Meryem ve Zeynep'in başına neler gelecek? Kızıl Goncalar sürpriz gelişmelerle bu akşam NOW'da! Detayları öğrenmek isteyenler için Kızıl Goncalar canlı izle 8. bölüm, NOW canlı yayın, Kızıl Goncalar dizisi canlı izleme bağlantısı ve bölüm özeti yazımızda!..

Kızıl Goncalar canlı izle 8. bölüm! NOW canlı yayın, Kızıl Goncalar dizisi canlı izle!

KIZIL GONCALAR 8. BÖLÜM KONUSU

Zeynep’i göndermek üzere olan Levent, ani bir haberle köşeye sıkışınca kızıyla Zeynep’in kaderi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Öte yandan Naim, bir iş çevirdiğinden emin olduğu Meryem’i Zeynep’le sınamaya kalkışır.

Kuruluş Osman canlı izle 155. bölüm! Atv canlı yayın ile Kuruluş Osman dizisi canlı izle! Kuruluş Osman canlı izle 155. bölüm! Atv canlı yayın ile Kuruluş Osman dizisi canlı izle!

Zeynep’in yurtdışına kaçamayışı, Cüneyd’den de kaçamayışı anlamına gelecektir. Dergah ikili bir için yeni bir karar alır. Ancak Meryem’in kızını kaderine terk etmeye niyeti yoktur.

Meryem, son çare olarak çok tehlikeli bir oyuna kalkışır. Bu yolda Meryem’e, onu bir tehdit olarak görmeye başlayan Beste yardım edecektir. Ancak ikilinin Levent’ten habersiz giriştiği bu macera, Meryem ve Zeynep’i ölümle yüz yüze getirir.

Kızıl Goncalar 8. bölümüyle 26 Şubat Pazartesi saat 20.00’de NOW’da!

Editör: Vildan A.