Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları 2021! Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları isim listesi…

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları 2021! Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları isim listesi… Soruları vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. İş bulma fırsatıyla başvurdukları başvurunun kura sonuçlarını bekleyen vatandaşlar için bakanlıktan heyecanlandıran resmi açıklama geldi. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı sonuçları belli oldu mu? Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonucu 2021? İşte Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları 2021! Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları isim listesi…

Tarım ve Orman Bakanlığı, 826 sözleşmeli işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden gerçekleştirildi. Adaylar başvurularını, İŞKUR’un internet sitesinden 3 Ocak 2021’e kadar yapabildiler. Şahsen, posta veya e-posta yoluyla başvurular kabul edilmedi.

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları 2021! Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları isim listesi…

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. 826 sözleşmeli işçi alımı başvurularını İŞKUR üzerinden tamamlayan adaylar sonuçları öğrenmek istiyorlar. Yayımlanan ilanda kura sonuçlarının ve diğer duyuruların Bakanlığın ‘https://www.tarimorman.gov.tr’ internet adresinden ilan edileceği bildirilmişti ve sonuçlar erişime açıldı.

Yayımlanan ilana göre kura çekimi 16 Ocak 2021 günü saat 10.00’da Bakanlığın merkez kampüsünde bulunan Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Kura sonuçları ve diğer duyurular Bakanlığın “https://www.tarimorman.gov.tr” internet adresinden ilan edilecek ve adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak.

İSİM LİSTESİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonucu 2021!

Kura sonucu yerleşen ve atanmaya hak kazanan adaylardan istenen belgeler, belgelerin ulaştırılma yeri ve tarihleri ile diğer hususlar söz konusu siteden duyurulacak.

DENEME SÜRESİ 90 GÜN!

Alınacak işçilerin deneme süresi 90 gün olacak. Deneme süresinde başarısız olanların iş akdi tazminatsız feshedilecek.

- Diriliş Postası, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6207203/tarim-ve-orman-bakanligi-kura-sonuclari-2021-tarim-ve-orman-bakanligi-kura-sonuclari-isim-listesi