Sözcü Çelik’ten Özdağ’ın gizli görüşme iddiasına sert yanıt: En hafif tabirle utanmazlık!

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, Ümit Özdağ’ın “AK Parti ile İYİ Parti arasında gizli görüşme” iddialarını sert bir dille yalanladı. Çelik konuya ilişkin tepkisini, “Yaptığımız ve yapacağımız her işi milletimizin gözü önünde yaparız.” ifadeleriyle ortaya koydu.

“Yalan siyasetinin en ahlaksız örneklerinden”

Çelik; iddiaların tamamen “uydurma” olduğunu vurgulayarak, Özdağ’ın sözlerinin herhangi bir gerçekliği yansıtmadığını dile getirdi.

Sosyal medya hesabından tepkisini yansıtan Ömer Çelik şu paylaşımda bulundu:

“Bu şahsın ifade ettiği yalanlar, yalan siyasetinin en ahlaksız örneklerindendir. Biz kapalı kapılar arkasında hiç kimseyle konu ne olursa olsun bir çalışma yapmayız. Yaptığımız ve yapacağımız her işi milletimizin gözü önünde yaparız.

Ümit Özdağ’ın bu iftirası en hafif tabirle utanmazlıktır. Yalan yanlış sözlerle şahsımı hedef alması siyaset değil, ahlaksızlıktır. Siyasetin bu kadar çirkin ve kirli bir şekilde yapılması kimseye yakışmaz ama açıkça yalan söyleyen Ümit Özdağ’a yakışmıştır.

Ajandası yalan, iftira ve güdümlü operasyon olanın kimliği siyasetçi olamaz. Biz, her çalışmamızı milletimizin gözü önünde, milletimizle paylaşarak yaparız. Kapalı kapılar ardında gizli ajanda ile operasyon siyaseti yapmak ancak bu tiplere yakışır.”

- Diriliş Postası, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6285085/sozcu-celikten-ozdagin-gizli-gorusme-iddiasina-sert-yanit-en-hafif-tabirle-utanmazlik