Survivor yarışmacısı Cemal Can boyu, yaşı kaç, nereli, kimdir, ne iş yapıyor?

Survivor yarışmacıları hırs ve azimle şampiyonluğa adım adım yaklaşırken takipçiler destekledikleri yarışmacılar hakkında bilgi almak için araştırmalarını sürdürüyor. Arkadaşlarıyla olan uyumlu diyaloğu ve ve verdiği başarılı mücadele en çok aranan isimlerden biri olan Cemal Can Canseven’in yaş, boy, memleket ve meslek bilgileri de araştırılmaya devam ediyor. Peki, Survivor yarışmacısı Cemal Can boyu, yaşı kaç, nereli, kimdir, ne iş yapıyor? Merak edilen detaylar haber metninde!..

Survivor yarışmacısı Cemal Can boyu, yaşı kaç, nereli, kimdir, ne iş yapıyor?

Bu sezon Survivor’ın dikkat çeken yarışmacılarından Cemal Can Canseven, 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesi Rizeli, babası ise Selanik göçmenidir.

Cemal Can’ın, kendisinden tam 9 yaş büyük, ‘küçük annem’ dediği bir ablası var.

Canseven, liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlayıp ardından üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi.

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümününde öğrenime başlayan Canseven, Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya karar verdi ve şu an DJ’lik yapıyor.

Video paylaşım sitesi Youtube’ı da aktif kullanan Survivor Cemal Can’ın aynı zamanda, ünlü makyaj youtuberı Danla Bilic ile de üniversite yıllarından bu yana sürdürdükleri yakın dostluklarının olduğu biliniyor.

Cemal Can’ın boyu kaç sorusunun yanıtı ve hayatı hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Cemal Can Canseven, daha Survivor’ın ilk haftasında bu fotoğrafı ile gündem oldu. Fotoğraf ‘hayaller ve hayatlar’ başlığı ile birçok kişi tarafından paylaşıldı.

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6293678/survivor-yarismacisi-cemal-can-boyu-yasi-kac-nereli-kimdir-ne-is-yapiyor