Muharrem Sarıkaya, kameralar önünde ses teknikerini tokatladı!

Gaziantep'in kurtuluşunun 100. yılı nedeniyle kente giderek Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile röportaj yapan gazeteci Muharrem Sarıkaya'nın çalışana tokat attığı görüntüler tepki topladı.

TEPKİ ÇEKEN TOKAT

Ortaya çıkan görüntülerde, Fatma Şahin ile röportaj yapan Muharrem Sarıkaya'nın ses bağlantısını kontrol eden ses teknikerine kızarak tokat attığı görülüyor. Sarıkaya, tokat attıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi Şahin'le konuşuyor.

Sessizliğini koruyan Muharrem Sarıkaya, olayın ardından herhangi bir açıklama yapmadı. 

SARIKAYA'DAN ÖZÜR

Görüntülerin yayılmasından sonra özür mesajını paylaşan HaberTürk yazarı Muharrem Sarıkaya, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

Olay kamuoyuna yansıdığı için şimdi de kamuoyu önünde İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir, İHA Bölge Mürdürü Sayın Orhan Akın ile olaya tanıklık eden Sayın Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’den ve kamuoyundan mazeretsiz özür diliyorum… Bana ve temsil ettiğim kuruma yakışmayan bir davranışta bulundum. Yayın biter bitmez İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir’den ve o an orada bulunan İHA Bölge Müdürü Sayın Orhan Akın’dan ayrı ayrı özür diledim. Bu noktada kalmayıp, bir saat kadar sonra telefonda kendileri ile ayrı ayrı konuşup yaptığımın hata olduğunu belirtip özrümü her ikisine de yineledim.

- Diriliş Postası, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/video/8883539/muharrem-sarikaya-kameralar-onunde-ses-teknikerini-tokatladi