Show TV Alev Alev dizi oyuncuları hangileri? Alev Alev dizisi ilk bölüm ne zaman?

Show Tv ekranlarının heyecanla beklenen dizisi Alev Alev dizisinin ne başlayacağı ve dizide rol alan isimler merak konusu oldu. Ay yapım imzası taşıyan dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız üstleniyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı hikayesiyle dikkat çeken dizinin senaryosu ise Burcu Görgün Toptaş tarafından yazılıyor. Peki, Show TV Alev Alev dizi oyuncuları hangileri? Alev Alev dizisi ilk bölüm ne zaman? Detaylar haberimizde…

SHOW TV ALEV ALEV DİZİ OYUNCULARI HANGİLERİ?

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek.

Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

Demet Evgar,

Hazar Ergüçlü,

Dilan Çiçek Deniz,

Berkay Ateş,

Cem Bender,

Cihangir Ceyhan,

Berker Güven,

Zuhal Olcay

ALEV ALEV DİZİSİ İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Fakat Alev Alev dizisinin ne zaman başlayacağı hakkında henüz net bir açıklama bulunmuyor. Dizinin hesabından çok yakında ifadesi yer alıyor.

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6164990/show-tv-alev-alev-dizi-oyunculari-hangileri-alev-alev-dizisi-ilk-bolum-ne-zaman