Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Muhammed Şimşek

Muhammed Şimşek

Muhammed Şİmşek, her şeyden önce bir fikir işçisidir Lise mezuniyeti sonrası amatör olarak başladığı gazetecilik mesleğini yaklaşık 20 yıldır aynı heyecan ve aşkla sürdürüyorBugüne kadar Kanal A ve TRT Haber gibi kanallarda muhabir, editör ve sunuculuk görevlerinde bulundu... Devamı

Muhammed Şİmşek, her şeyden önce bir fikir işçisidir. Lise mezuniyeti sonrası amatör olarak başladığı gazetecilik mesleğini yaklaşık 20 yıldır aynı heyecan ve aşkla sürdürüyor.

Bugüne kadar Kanal A ve TRT Haber gibi kanallarda muhabir, editör ve sunuculuk görevlerinde bulundu. Medya, yapım ve organizasyon sahasındaki özel şirketler ortaklığında çok sayıda tematik ve kültürel içerikli projeyi hayata geçirdi. Hali hazırda Diriliş Postası Gazetesinde haber müdürü olarak görev yapmaktadır.

Analiz yazılarında toplum hayatına ve ülke gündemine derinlikli bakış açıları sunmaya çabalarken köşe yazılarında bütünüyle kalbi meseleleri kaleme almaktadır.

Mesleki deneyimlerini akademik sahada da değerlendirmek için Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünün Radyo Televizyon ve Sinema Ana Bilim Dalı bölümünde İletişim Bilimleri Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Yine bu sahada doktorasını tamamlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

Çocukluk yıllarında şiire ve sanata duyduğu ilgiliyi küllenmek bilmeyen bir kor ateş misali yüreğinde taşıdığından yıllardır kaleme ve kelama dost şiirler yazmaktadır. Müziğe olan ilgisini ise amatör olarak ney üfleyerek sürdürmektedir.

Twitter: @mmuhammedsimsek

Haberleri

Yazıları