Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Muhammed Şimşek

Her şeyden önce bir fikir işçisidir Lise mezuniyeti sonrası amatör olarak başladığı gazetecilik mesleğini yaklaşık 20 yıldır aynı heyecan ve aşkla sürdürüyor Bugüne kadar Kanal A ve TRT Haber gibi kanallarda muhabir, editör ve sunuculuk görevlerinde bulundu... Devamı

Her şeyden önce bir fikir işçisidir. Lise mezuniyeti sonrası amatör olarak başladığı gazetecilik mesleğini yaklaşık 20 yıldır aynı heyecan ve aşkla sürdürüyor. Bugüne kadar Kanal A ve TRT Haber gibi kanallarda muhabir, editör ve sunuculuk görevlerinde bulundu. Medya, yapım ve organizasyon sahasındaki özel şirketler ortaklığında çok sayıda tematik ve kültürel içerikli projeyi hayata geçirdi. Hali hazırda Diriliş Postası gazetesinde editör ve köşe yazarı olarak çalışmaktadır. Analiz yazılarında toplum hayatına ve ülke gündemine derinlikli bakış açıları sunmaya çabalarken köşe yazılarında bütünüyle kalbi meseleleri kaleme almaktadır. Mesleki deneyimlerini akademik sahada da değerlendirmek için Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünün Radyo Televizyon ve Sinema Ana Bilim Dalı bölümünde İletişim Bilimleri Bilim Dalındayüksek lisans yaptı. Yine bu sahada doktorasını tamamlamak için çalışmalarına devam etmektedir. Çocukluk yıllarında şiire ve sanata duyduğu ilgiliyi küllenmek bilmeyen bir kor ateş misali yüreğinde taşıdığından yıllardır kaleme ve kelama dost şiirler yazmaktadır. Müziğe olan ilgisini ise amatör olarak ney üfleyerek sürdürmektedir.
Twitter: @mmuhammedsimsek

Haberleri

Yazıları