Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
İsrafil Kuralay

İsrafil Kuralay

1965 Erzurum’un Tortum ilçesinde doğdu Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı... Devamı

1965 Erzurum’un Tortum ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. TRT’de, TGRT’de görüntü yönetmeni ve yapımcı-yönetmen olarak görev yaptı. İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliği, UTESAV Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanlığı görevinde bulundu. 2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Yürütme Kurulu Üyeliği yaptı. BSF(Bilim Sanat Felsefe) Akademisi Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Çok sayıda televizyon programı, belgesel, siyasi kampanya, marka ve iletişim kampanyalarına imza attı.
Yedirenk İletişim Yapım firmasının kurucu ortağı ve genel müdürü. İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi.  MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi. Sürekli basın kartı sahibi. Evli ve iki çocuk babası olan Kuralay, orta derecede İngilizce, Arapça ve Fransızca bilmektedir.

Yazıları